Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Koło Naukowe "Pasjonat" na Rajdzie Rowerowym we Wrześni
wtorek, 7 maja 2019, Martyna Drągowska

Wrzesiński Rajd Rowerowy za nami! W tym roku, jak i w roku poprzednim, nie zabrakło tam naszej uczelni i naszych studentów. 3 maja studentki z Koła Naukowo – Samokształceniowego „Pasjonat” na pikniku rodzinnym na mecie Rajdu u, wykorzystując elementy arteterapii, stworzyły stoisko z animacjami dla dzieci.

 

Ostatnie wolne miejsca na kurs w Wągrowcu
wtorek, 7 maja 2019, Martyna Drągowska

Serdecznie zapraszamy na kurs: "DZIECKO NADPOBUDLIWE - METODY UŁATWIAJĄCE PRACĘ"

Data: 11 maja 2019 (sob), g.9:00
Miejsce: GSW Milenium - Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu, ul. Kcyńska 48, Wągrowiec
Prowadzący: mgr Monika Gazecka
Czas trwania: 6h
Cena: 100 zł

Bezpłatne kursy dla nauczycieli, pedagogów i studentów
wtorek, 7 maja 2019, Martyna Drągowska

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli, pedagogów i studentów, które odbędą się w ramach projwektu "Moja Europa". Szkolenia odbędą się w siedzibie GSW Milenium przy ul. Okulickiego 3A, w Gnieźnie. Każde szkolenie jest certyfikowane, zakończone uzyskaniem certyfikatu. Szkolenia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorami projektu są: Stowarzyszenie Semper Avanti i Komisja Europejska.

ZAPISY: anna.soltys-stawowa@milenium.edu.pl, 61 425 75 70, wew. 28, pokój 117

Zobacz PROGRAM szkoleń.

Uwaga! Zmiany dotyczące kwalifikacji wymaganych od nauczycieli po specjalnościach resocjalizacyjnych
środa, 1 maja 2019, Rafał Wojtaszak

Uwaga zmiany dotyczące kwalifikacji wymaganych od nauczycieli po specjalnościach resocjalizacyjnych

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli reguluje kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela, wychowawcy, pedagoga w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych, młodzieżowych ośrodkach socjoterapii, zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich oraz w szkołach wchodzących w ich skład.

Absolwent studiów licencjackich będzie mógł zajmować wymienione stanowiska dopiero w momencie ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich na dowolnym kierunku (specjalności).

Uzupełnij swoje kwalifikacje i zapisz się na 2-letnie studia magisterskie o specjalności Resocjalizacja z prewencją kryminalną.

Pedagogika ...i co dalej? - spotkanie z Anną Brych
wtorek, 30 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Kolejne odsłona cyklu "Pedagogika ...i co dalej?" za nami. Podczas spotkania rozmawialiśmy o współczesnym systemie edukacji, o tym, jak kreować swoją karierę zawodową po ukończeniu studiów pedagogicznych oraz o spełnianiu własnych marzeń i rozwijaniu pasji. Dziękujemy Wam oraz Annie Brychza przybycie! Zobacz galerię zdjęć

Kolejne spotkanie z cyklu "Spotkania z Praktyką. Pedagogika ...i co dalej?"
czwartek, 25 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Już w niedzielę kolejne spotkanie z cyklu "Spotkania z Praktyką. Pedagogika ...i co dalej?". Tym razem naszym gościem będzie Anna Brych. Spotkanie odbędzie się w godz. 11:30 - 12:30 w auli w budynku B. Zapraszamy! Zobbacz szczegóły wydarzenia.

Warsztaty Koła Pasjonat
piątek, 19 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

14 kwietnia członkinie Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez dr Agatę Woźniak, pod tytułem "Praca z rodziną w ujęciu systemowym". To już kolejne takie spotkanie - warsztaty Koła, poświęcone różnym aspektom pracy pedagogicznej, odbywają się regularnie. 
 
Koło "Pasjonat" zaprasza wszystkich studentów, którzy chcą rozwijać swoje pasje oraz warsztat pracy pedagoga, zdobywać nowe doświadczenia i podejmować nowe wyzwania. Opiekunami Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" są dr Anna Knocińska i dr Agata Woźniak.

Zobacz galerię zdjęć.

Wesołego Alleluja!
czwartek, 18 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Drodzy Studenci, szanowni Wykładowcy

Pragniemy złożyć serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych w atmosferze Wiary, Nadziei i Miłości. Niech ten nadchodzący czas będzie chwilą oddechu od gonitwy codzienności, niech będzie przepełniony zadumą i refleksją nad cudem Zmartwychwstania.

Władze i pracownicy GSW Milenium

Informacja dotycząca dni pracy działów Uczelni w okresie świątecznym
poniedziałek, 15 kwietnia 2019, Rafał Wojtaszak


Uprzejmie informujemy, iż w związku z przerwą świąteczną w kwietniu i na początku maja nasze działy będą zamknięte w okresie:


Kwestura 18 - 23 kwietnia oraz 29 kwietnia - 6 maja 2019 roku

Dziekanat WNS 18 kwietnia od godz. 15:00, 19 - 22 kwietnia oraz 29 kwietnia – 5 maja 2019 roku

Rektorat 18-22 kwietnia, 25-26 kwietnia roku oraz 29 kwietnia – 5 maja 2019 roku

Biblioteka 18 - 23 kwietnia oraz 2 maja 2019 roku

Dziekanat studiów podyplomowych 18 - 22 kwietnia, 29 i 30 kwietnia od godz. 14:00 oraz 1 - 5  maja 2019 roku

Koordynator praktyk 1 - 5  maja 2019 roku

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Kwietniowa konferencja „Zrozumieć autyzm. Standardy diagnozy i postępowania terapeutycznego w całościowym zaburzeniu rozwoju ze spektrum autyzmu”
poniedziałek, 15 kwietnia 2019, Rafał Wojtaszak

Kwiecień jest miesiącem świadomości autyzmu. Z tej okazji w całej Polsce organizowanych jest wiele konferencji, seminariów oraz debat publicznych dotyczących dobrych praktyk w zakresie wspierania osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin.

Jedną z takich inicjatyw była konferencja „Zrozumieć autyzm. Standardy diagnozy i postępowania terapeutycznego w całościowym zaburzeniu rozwoju ze spektrum autyzmu”, która odbyła się 06.04.2019 r. w Collegium Anatomicum Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.