Zapraszamy na V Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu "Konteksty efektywności..."

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniach 29-30.05.2017 r. w siedzibie Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp., odbędzie się V Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu "Konteksty efektywności...". Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie tematyce "IDEA SPOŁECZEŃSTWA DLA WSZYSTKICH. WSPÓŁCZESNE OBSZARY WYKLUCZENIA I WSPARCIA NA WYBRANYCH ETAPACH ŻYCIA CZŁOWIEKA".

W imieniu organizatorów i partnerów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która wzorem ubiegłych lat przyjmie formułę naukowej sesji plenarnej, dyskusji panelowych oraz odrębnie certyfikowanych warsztatów szkoleniowych.

www.wwsse.pl/Konferencje_naukowe