Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Biblioteka GSW Milenium zaprasza już w najbliższy poniedziałek od godz. 10.00


Biblioteka GSW Milenium zaprasza już w najbliższy poniedziałek od godz. 10.00
czwartek, 14 maja 2020, Paulina Podgórska

 

Drodzy Czytelnicy i Użytkownicy Biblioteki,

 chcemy ponownie zaprosić Was do korzystania z naszych usług. Od poniedziałku - 18 maja br. – Biblioteka będzie czynna trzy razy w tygodniu: w poniedziałek i wtorek w godz.  8.00-16.00 oraz w środę w godz. 8.00-15.00.

 Zwrot książek i ich wypożyczanie będzie odbywało się przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego. Osoby, które chcą wypożyczyć książki, prosimy o wcześniejsze przesłanie mailowo na adres Rezerwacja.Ksiazek@milenium.edu.pl listy książek lub zamówienie publikacji na dany temat

 

Usprawni to obsługę czytelników i skróci czas oczekiwania na książki. Pod numerem telefonu (61 424 75 70 w.24) bibliotekarze będą dostępni w godzinach otwarcia Biblioteki. Natomiast na maile, także te zamieszczone na stronie, będziemy odpowiadać na bieżąco każdego dnia w tygodniu. Mając na uwadze bezpieczeństwo Uczniów naszych Szkół prosimy, aby Rodzice w ich imieniu oddawali lub wypożyczali książki. Za książki, które nie zostały zwrócone w terminie, nie będzie naliczana kara. Wszystkie książki na kontach studentów zostają przedłużone do pierwszego zjazdu po wznowieniu działalności Uczelni.

 

Czekamy na Państwa już od poniedziałku, wyjątkowo od godziny 10.00.