Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Finał zbiórki charytatywnej - Koło Naukowe Milenium Management


Finał zbiórki charytatywnej - Koło Naukowe Milenium Management
środa, 16 grudnia 2020, Zuzanna Walczak

W dniu dzisiejszym, tj. 15.12.2020 roku Koło Naukowe Milenium Management zakończyło świąteczną Zbiórkę Charytatywną. Mimo ograniczeń covidowych udało się dostarczyć zebrane dary (materiały plastyczne, gry, słodycze) do 2 placówek. Pomoc trafiła do WTZ Słupca oraz WTZ Michalinów Psoni Zagórów.
Sczególne podziękowania należą się opiekunowi Koła Naukowego MM - dr Piotrowi Odrakiewiczowi za pomysł i wsparcie merytoryczne. Pani Magdalenie Szcześniak - nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie za życzliwość i ogromne zaangażowanie w każdą zbiórkę, dyrekcji szkoły oraz dyrekcji i nauczycielom Ochronki im. Dzieciątka Jezus w Witkowie, wszystkim rodzicom i uczniom a także studentom GSW Milenium, którzy mimo wielu ograniczeń, pracy zawodowej i obowiązków rodzinnych wspierali jak tylko mogli.

Dziękujemy również Pani Katarzynie Rybickiej za wskazanie placówek najbardziej potrzebujących oraz staroście słupeckiemu Panu Jackowi Bartkowiakowi za wyrażenie zgody na prowadzenie zbiórki na terenie Urzędu oraz za wsparcie w przedsięwzięciu.
 
Podopiecznym warsztatów w imieniu całego Koła życzymy radości i miłości, sukcesów małych i wielkich w życiu osobistym i podczas rehabilitacji, a pracownikom wytrwałości i trwania w pasji jaką pokazują w codziennej pracy z podopiecznymi.