Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Międzynarodowe szkolenie studentów GSW Milenium


Międzynarodowe szkolenie studentów GSW Milenium
wtorek, 9 marca 2021, Rafał Wojtaszak

 W sobotę 6 marca 2021 roku odbyło się pierwsze seminarium zainicjowane i zorganizowane przez dr Katarzynę Miłek wraz z członkami Koła Naukowego Twórczego Arteterapeuty przy współpracy z  Karahüseyinli Middle School in Arsuz/Hatay w Turcji. 

W spotkaniu uczestniczyli pedagodzy pracujący w szkołach podstawowych, gimnazjach i przedszkolach w Polsce oraz w Turcji a także studenci GSW Milenium. Swą obecnością zaszczycili nas Pan Rektor dr Krzysztof Gawrecki, Pan Dziekan dr Tomasz Albiński oraz Pan Dziekan dr Mykola Orlykovskyi z Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium oraz Abdullah Calisir dyrektor szkoły w Turcji.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, towarzyszyło nam mnóstwo uśmiechu i pozytywnego nastawienia. Każda ze stron miała mnóstwo pytań odnoście procesu nauczania w danym kraju i sposobów radzenia sobie z pandemią i jej skutkami na współczesna edukację.

W związku z dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem najwyższych Władz Uczelni oraz Ministerstwa Edukacji w Turcji podjęta zostanie długoterminowa współpraca między placówkami . Jest to duży sukces dla uczelni i oczywiście szansa rozwoju dla naszych studentów.