Aktualności

Gość


Porozumienie GSW Milenium z I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu


Porozumienie GSW Milenium z I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu
czwartek, 27 maja 2021, Zuzanna Walczak

                  Niezmiernie miło nam poinformować, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła porozumienie o współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu. Dokument został podpisany 25 maja 2021 r. przez Dziekana filii Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu dr. Mykolę Orlykovskyiego oraz Dyrektora I LO w Wągrowcu mgr. Macieja Patelskiego.

                Zakres współpracy pomiędzy obiema instytucjami edukacyjnymi jest naprawdę szeroki i będzie przebiegał wielotorowo. Uczelnia zobowiązała się do wsparcia edukacyjnego w zakresie zajęć dla uczniów, materiałów edukacyjnych oraz do wsparcia kadrowego i koncepcyjnego, obejmie także patronatem najważniejsze wydarzenia organizowane w szkole. Oczywiście również uczelnia spodziewa się efektów porozumienia – chociażby promocji wśród maturzystów z kolejnych roczników. Tradycyjnie Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium jest jednym z miejsc wyboru studiów wśród absolwentów wągrowieckiego liceum.

                Podpisane porozumienie ma charakter bezterminowy i już niebawem będzie można spodziewać się pierwszych wymiernych efektów działań.