Aktualności

Gość


Najnowsza książka Profesora Lechosława Gawreckiego już w sprzedaży


Najnowsza książka Profesora Lechosława Gawreckiego już w sprzedaży
wtorek, 1 czerwca 2021, Zuzanna Walczak

Jest nam niezmiernie miło poinformować społeczność akademicką GSW Milenium, iż w sprzedaży jest już najnowsza książka Założyciela GSW Milenium, prof. nzw. dr. Lechosława Gawreckiego pt. "Zarządzanie w oświacie Podręcznikowy zarys problematyki Systematyka – praktyka – rekomendacje".

Od autora:

"Zarządzanie to szczególnie istotny czynnik efektywnego funkcjonowania całego systemu oświaty zarówno w państwie, jak i w poszczególnych placówkach edukacyjnych, tworzących ten system.

We współczesnej polskiej literaturze pedagogicznej problem ten jest opisywany na ogół przyczynkarsko, w odniesieniu do pojedynczych zagadnień. Brakuje natomiast opracowań całościowych i to zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym. Chodzi o publikację o charakterze podręcznikowym, ujmującą syntetycznie podstawowe zagadnienia dotyczące zarządzania w oświacie. Jednocześnie jednak taką, która zainteresuje liczną rzeszę osób pełniących funkcje kierownicze w oświacie i nie będzie „teorią dla teorii”."

Publikacja "Zarządzanie w oświacie. Podręcznikowy zarys problematyki. Systematyka – praktyka – rekomendacje" została wydana w ramach serii wydawniczej „Drogowskazy (w) Edukacji”.

Czytaj więcej na stronie wydawnictwa!