Aktualności

Gość


NOWOŚĆ! Cultural & Sport Event Manager: organizacja wydarzeń kulturalnych i sportowych


NOWOŚĆ! Cultural & Sport Event Manager: organizacja wydarzeń kulturalnych i sportowych
środa, 16 czerwca 2021, Zuzanna Walczak

Nowa specjalność w GSW Milenium!
Cultural & Sport Event Manager: organizacja wydarzeń kulturalnych i sportowych
Kierunek: Zarządzanie
Specjalność na studiach I stopnia (licencjackich 3-letnich) oraz studiach II stopnia (magisterskich 2-letnich)
Studia w Gnieźnie (I i II stopień) oraz w Wągrowcu (I stopień)

Studia przygotowują do pracy zarówno na stanowiskach dotyczących zarządzania wydarzeniami kulturalnymi jak i sportowymi.
Celem specjalności jest wyposażenie studenta w nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania, logistyki i planowania oraz nauczenie go, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w ramach szeroko rozumianego zarządzania eventami kulturalnymi i sportowymi.

Student posiądzie ekspercką wiedzę z branży eventowej, począwszy od aspektów prawnych, administracyjnych i finansowych, poprzez marketing i promocję,  a także zasady bezpieczeństwa i przepływu zasobów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy masowej na najwyższym poziomie.
Student zdobędzie praktyczne umiejętności w trakcie największych wydarzeń w regionie, współpracując z lokalnymi specjalistami z branży spotkań, m.in. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie i Urzędzie Miasta. W ten sposób potwierdzi zdobytą wiedzę wykorzystując ją w praktyce.

Czego się nauczysz? Jaką pracę będziesz mógł podjąć po studiach? Jakie przedmioty znajdują się w planie?
To wszystko w szczegółowym opisie specjalności, do którego przejdziesz klikając w ikony poniżej. Przeczytaj i zapisz się!