Aktualności

Gość


Absolutorium 2021


Absolutorium 2021
piątek, 25 czerwca 2021, Rafał Wojtaszak

Wraz z końcem roku akademickiego dla absolwentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium nadchodzi bardzo ważny dzień – Absolutorium. Jest to wydarzenie tym bardziej wyjątkowe, iż tegoroczni absolwenci studiów magisterskich i licencjackich stracili rok studenckiego życia i studiowania w murach uczelni, a teraz będą mieli okazję spotkać się na żywo na Uroczystości Absolutoryjnej. Sytuacja pandemiczna w kraju poprawiła się, choć nadal musimy być ostrożni. Niestety, nie będziemy mogli zaprosić wykładowców, członków rodzin, przyjaciół, a nawet dzieci. Również liczbę gości musimy ograniczyć wyłącznie do fundatorów nagród za najlepsze prace dyplomowe. Mamy jednak nadzieje, że jest to pierwsze i zarazem ostatnie Absolutorium w tak okrojonej formie. 

Absolutorium 2021 – Filia GSW Milenium w Wągrowcu

Uroczystość Absolutoryjna w Filii GSW Milenium w Wągrowcu odbędzie się 1 lipca 2021 roku o godzinie 17:00 w Auli Zespołu Szkół Nr 1 przy ul. Kcyńskiej 48 w Wągrowcu.

Absolutorium 2021 – Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium

Uroczystość Absolutoryjna Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium odbędzie się 3 lipca 2021 roku w Auli w budynku B przy ul. Okulickiego 3a w Gnieźnie.

Z powodu obostrzeń epidemicznych uroczystość została podzielona na dwie tury:

I TURA – 9:30

  • Absolwenci Kierunku Pedagogika studia I stopnia
  • Absolwenci Kierunku Zarządzanie studia II stopnia

II TURA – 12:00

  • Absolwenci Kierunku Zarządzanie studia I stopni
  • Absolwenci Kierunku Pedagogika studia II stopnia
Na prośbę studentów uroczystość będzie nagrywana, tak, aby uwiecznić ją dla bliskich naszych absolwentów. Podczas uroczystości, a także po jej zakończeniu będą także robione pamiątkowe zdjęcia.