Aktualności

Gość


Porozumienie z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie


Porozumienie z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie
poniedziałek, 22 listopada 2021, Zuzanna Walczak

  Niezmiernie miło nam poinformować, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła porozumienie o współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki w Gnieźnie. Dokument został podpisany 28 października 2021 r. przez Rektora Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dr Krzysztofa Gawreckiego oraz Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie Różę Grabowską.

                Zakres współpracy pomiędzy obiema instytucjami edukacyjnymi jest naprawdę szeroki i będzie przebiegał wielotorowo. Uczelnia zobowiązała się do wsparcia edukacyjnego w zakresie zajęć dla uczniów, materiałów edukacyjnych oraz do wsparcia koncepcyjnego, obejmie także patronatem najważniejsze wydarzenia organizowane w szkole. Oczywiście również uczelnia spodziewa się efektów porozumienia – chociażby promocji wśród maturzystów z kolejnych roczników. Tradycyjnie Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium jest jednym z miejsc wyboru studiów wśród absolwentów gnieźnieńskiego liceum.

                Podpisane porozumienie ma charakter bezterminowy i już niebawem będzie można spodziewać się pierwszych wymiernych efektów działań.