Aktualności
Logo Milenium

Zdjęcie studenta

Gość


Znamy już zwycięzcę Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości!


Znamy już zwycięzcę Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości!
środa, 11 listopada 2015, Anna Woźniakowska

Dzisiejszy Gnieźnieński Bieg Niepodległości zgromadził prawie 500 biegaczy. Punktualnie o godz. 11.11 po oddaniu komendy przez marszałka Józefa Piłsudskiego wystartował Bieg Niepodległości. Do mety jako pierwszy dobiegł Zbigniew Kledzik, któremu wystarczyło zaledwie 37 minut i 5 sekund aby zostać zwycięzcą. W biegu wziął udział również Przewodniczący Samorządu Studenckiego GSW Milenium Tomasz Chałek, któremu także udało się szczęśliwie dobiec do mety. Na zwycięzców czekała dekoracja i nagrody ufundowane m.in. przez GSW Milenium. Uczelnia dodatkowo nagrodziła biegacza, któremu jako 111 zawodnikowi udało się przekroczyć linię mety!

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości gratulujemy!

Zapraszamy na fotorelację