Aktualności

Gość


Śniadanie Biznesowe zorganizowane przez Koło Naukowe Milenium Management


Śniadanie Biznesowe zorganizowane przez Koło Naukowe Milenium Management
sobota, 16 stycznia 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze w historii powiatu wągrowieckiego Śniadanie Biznesowe zorganizowane przez Koło Naukowe Milenium Management, w którym uczestniczyli studenci i pracodawcy.
Podczas spotkania poruszyliśmy ważne kwestie związane z wyższym wykształceniem oraz lokalnym rynkiem pracy. Poznaliśmy opinie pracodawców na temat procesu rekrutacji, tego w jaki sposób i jakich pracowników poszukują oraz jakie mają w stosunku do nich oczekiwania.
Bardzo dziękujemy zaproszonym Gościom za przybycie i aktywny udział w dyskusji, a byli z nami: Tomasz Kranc - Starosta Wągrowiecki, Beata Korpowska - Dyrektor PUP w Wągrowcu, Zofia Kałek - Bazyluk - Prezes Zarządu Pałuckiego Banku Spółdzielczego, Joanna Pietrak - Lipińska - Hotele Pietrak, Zbigniew Lindner - właściciel ZPD Lindner oraz Irena Budka, Artur Skrętny i Iwona Nowakowska - pracownicy ZOZ w Wągrowcu, którzy reprezentowali dr Rafała Spachacza - dyrektora wągrowieckiego szpitala.

Ponadto udział wzięli: uczeń ZSP nr 1 w Wągrowcu - Przemysław Pleszewski z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, który wylosował wejściówkę na FB oraz Tomasz Chełek przedstawiciel Samorządu Studenckiego GSW Milenium. 

W imieniu p. dziekan WZ w Wagrowcu dr Magdaleny Jałowiec oraz własnym serdecznie dziękuję studentom za profesjonalną organizację dzisiejszego spotkania! Wkrótce kolejne!
dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium  

Zapraszamy na fotorelację