Aktualności
Logo Milenium

Zdjęcie studenta

Gość


Pierwsza wewnętrzna konferencja Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium


Pierwsza wewnętrzna konferencja Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium
piątek, 24 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Wydział Zamiejscowy Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej „Milenium” i Wągrowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku pragną serdecznie zaprosić do udziału w pierwszej wspólnej wewnętrznej konferencji pt. „Historyczne paradygmaty, stan dzisiejszy i problemy rozwoju nauki o zarządzaniu i pedagogice w Polsce (Teoretyczne i praktyczne aspekty)” organizowanej w dniu 01 kwietnia 2017 r. 

Program konferencji