Aktualności

Gość


Wielka zbiórka książek dla dzieci i młodzieży na Ukrainie z udziałem "Pasjonatek"


Wielka zbiórka książek dla dzieci i młodzieży na Ukrainie z udziałem "Pasjonatek"
piątek, 15 grudnia 2017, Natalia Jędrzejczak

Wielka Zbiórka Książek dla dzieci i młodzieży na Ukrainie, trwająca od 15 listopada 2017 r. do 10 grudnia 2017r. zakończona sukcesem!!! Dzięki zaangażowaniu „Pasjonatek” i włączeniu się szkół oraz przedszkoli z pobliskich okolic Gniezna udało się zebrać dużą ilość ciekawych, pięknie ilustrowanych książek. Mamy nadzieję, że przyniosą one radość dzieciom i młodzieży na Ukrainie. Wszystkich połączył jeden cel „dać komuś coś od siebie, by promieniami słońca rozweselać świat”.

Studenckie Koło Naukowo – Samokształceniowe „PASJONAT” wspomagając akcję charytatywną „Podaruj mi trochę słońca” pod patronatem Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium podjęło starania odpowiedzi na potrzeby innych. Uczestnicy Koła Naukowego zauważają, że za każdym razem czyniąc coś dla innych, również kształcą samych siebie. 

Do Wielkiej Zbiórki Książek dla dzieci i młodzieży na Ukrainie, zorganizowanej przez "Pasjonatki" pod patronatem GSW Milenium, przyłączyły się następujące placówki: Przedszkole Milenium "Mali Odkrywcy" z Gniezna, Szkoła Podstawowa nr 10 z Gniezna, Prywatne Przedszkole i Żłobek "Słoniki" z Gruszczyna, Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Świat" z Witkowa, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Witkowa, Szkoła Podstawowa z Wierzonki, Przedszkole nr 17 z Gniezna, Collegium Artes z Wrześni. 

Z głębi serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję: Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom, Opiekunom, Koordynatorom zbiórki oraz Dyrektorom placówek.

D Z I Ę K U J E M Y !

Galeria