Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Konkurs GWSHM "Milenium" towarzyszący IX Gnieźnieńskim Targom Edukacyjnym rozstrzygnięty
wtorek, 30 marca 2010, Leszek Łukasik

Informujemy, że w konkursie organizowanym na stoisku Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Menedżerskiej „Milenium” podczas IX Gnieźnieńskich Targów Edukacyjnych (25 marca 2010 r.) ulgowy karnet TŻ Start Gniezno na sezon 2010 wygrała Pani Elżbieta Eichstaedt z Mięcierzyna (nagroda została wysłana pocztą).

Laureatce oraz pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

Uczniowie z powiatu gnieźnieńskiego wybrali swoją przyszłość
wtorek, 30 marca 2010, Leszek Łukasik

Twoja przyszłość w twoich rękach – takie hasło towarzyszyło gnieźnieńskim targom edukacyjnym organizowanym przez Gnieźnieńską Wyższą Szkołę Humanistyczno-Menedżerską „Milenium” oraz Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Tegoroczna impreza została podzielona na dwa dni, co umożliwiło maturzystom, jak i gimnazjalistom łatwiejsze dotarcie do oferty edukacyjnej.

Przerwy w pracy uczelni
poniedziałek, 29 marca 2010, Leszek Łukasik

Informujemy, że w związku ze Świętami Wielkiej Nocy w dniach 31 marca - 6 kwietnia 2010 r. nastąpią przerwy w pracy poszczególnych komórek.

IX Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne - wybierz swoją przyszłość i wygraj nagrodę!
środa, 17 marca 2010, Leszek Łukasik

Do IX Gnieźnieńskich Targów Edukacyjnych pozostał tylko tydzień. Ale już dziś możesz wziąć udział w konkursie towarzyszącym targom, w którym głównymi nagrodami są aparat cyfrowy oraz iPod.

Odwiedź stoisko "Milenium" i ... wygraj karnet TŻ Start Gniezno na sezon 2010
środa, 17 marca 2010, Leszek Łukasik

Maturzyści oraz kandydaci na studia, którzy w dniu 25 marca 2010 r. odwiedzą podczas IX Gnieźnieńskich Targów Edukacyjnych stoisko GWSHM „Milenium” będą mieli szansę wygrać karnet TŻ Start Gniezno na sezon 2010.

II Gnieźnieńskiego Festiwalu Nauki i Kultury również w "Milenium"
wtorek, 16 marca 2010, Leszek Łukasik

W ramach II Gnieźnieńskiego Festiwalu Nauki i Kultury,  GWSHM „Milenium”  przygotowała wiele ciekawych propozycji i zaprosiła do aktywnego udziału w tym wydarzeniu gnieźnieńską młodzież.

Akademickie Gimnazjum "Milenium" - szkoła dla uczniów z ambicjami
czwartek, 11 marca 2010, Leszek Łukasik

GWSHM „Milenium” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego środowiska powołała Akademickie Gimnazjum „Milenium” – placówkę, której zadaniem jest przygotowanie młodego człowieka do życia w przyszłości, w warunkach XXI wieku.

Rekrutacja na studia pierwszego stopnia już trwa!
poniedziałek, 8 marca 2010, Leszek Łukasik

Odpowiadając na liczne pytania maturzystów informujemy, że rekrutacja na studia pierwszego stopnia na rok akademicki 2010/2011 rozpoczęła się z dniem 1 marca br. Warto podkreślić, że ofertę wzbogaciliśmy (zgodnie z wynikami badań maturzystów i lokalnych firm) o nową specjalność - teatr, film i internet.

II Gnieźnieńśki Festiwal Nauki i Kultury
poniedziałek, 8 marca 2010, Leszek Łukasik

Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska „Milenium”, już po raz drugi, w dniach 15-19 marca 2010 r. zaprasza do udziału w Gnieźnieńskim Festiwalu Nauki i Kultury. Impreza ta organizowana jest przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, a drugi dzień – 16 marca 2010 r. – został przygotowywany w dużej mierze przez wydziały GWSHM „Milenium”.

Uwaga! Już w marcu ponownie w ofercie "Pedagogika sztuki - plastyka" oraz "Pedagogika sztuki - wiedza o kulturze"
sobota, 6 marca 2010, Leszek Łukasik

Pozostały ostatnie wolne miejsca na specjalnościach studiów podyplomowych: "Pedagogika sztuki - plastyka" oraz "Pedagogika sztuki - wiedza o kulturze"