Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Spotkanie konsultacyjne w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wągrowcu
piątek, 19 marca 2021, Zuzanna Walczak

16.03.2021 r. w ramach współpracy z otoczeniem gospodarczym regionu i nadzoru merytorycznego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium nad badaniami ankietowymi przeprowadzonymi przez Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wągrowcu odbyło się już kolejne spotkanie konsultacyjne z udziałem Pani Kierownik ośrodka mgr Lidii Kozdęby a przedstawicielami zespołu badawczego.

Konferencja "Zarządzanie strategiczne i inwestycyjne na poziomie lokalnym: stan obecny i perspektywy rozwoju"
poniedziałek, 15 marca 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 12 marca 2021 roku miała miejsce pierwsza, historyczna konferencja współorganizowana przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium i Urząd Miejski w Wągrowcu na temat: "ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE I INWESTYCJE NA POZIOMIE LOKALNYM: STAN OBECNY I PERSPEKTYWY ROZWOJU"

Międzynarodowe szkolenie studentów GSW Milenium
wtorek, 9 marca 2021, Rafał Wojtaszak

 W sobotę 6 marca 2021 roku odbyło się pierwsze seminarium zainicjowane i zorganizowane przez dr Katarzynę Miłek wraz z członkami Koła Naukowego Twórczego Arteterapeuty przy współpracy z  Karahüseyinli Middle School in Arsuz/Hatay w Turcji.

IV edycja programu "Legia Akademicka"
wtorek, 9 marca 2021, Rafał Wojtaszak

60 uczelni w całym kraju przystąpi do programu Legia Akademicka, który szkoli ochotniczo studentów chcących zostać żołnierzami Wojska Polskiego. Do programu zakwalifikował do udziału w IV edycji 47 uczelni publicznych, 9 niepublicznych i 4 wojskowe.

Zarządzenie Rektora w sprawie praktyk studenckich
wtorek, 9 marca 2021, Rafał Wojtaszak

Zarządzenie Rektora nr 1/2021 z dnia 19 lutego 2021 roku w sprawie realizacji praktyk zawodowych na studiach licencjackich, magisterskich oraz jednolitych magisterskich w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021

TUTAJ

Życzenia z okazji Dnia Kobiet
poniedziałek, 8 marca 2021, Zuzanna Walczak

W imieniu męskiej części władz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet dla naszych Studentek oraz żeńskiej części Kadry Akademickiej i administracji Uczelnii. Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen radości i uśmiechu, który zostanie z Wami przez cały rok. Życzymy zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym. 8 marca do doskonała okazja, aby podziękować Wam za zaangażowanie i obecność!

Cykl spotkań dla pedagogów w kooperacji z Karahüseyinli Middle School w Turcji
piątek, 5 marca 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy studentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium na spotkanie z nauczycielami szkół podstawowych i gimnazjów na seminarium w ramach projektu, nad którym pracujemy we współpracy z Gimnazjum Karahüseyinli w Arsuz / Hatay (Turcja).

Ruszają zapisy studentów do programu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"
środa, 3 marca 2021, Rafał Wojtaszak

Ruszają zapisy studentów* do programu wsparcia w ramach projektu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"

Zapraszamy na konferencję "Zarządzanie strategiczne i inwestycyjne na poziomie lokalnym: stan obecny i perspektywy rozwoju"
piątek, 26 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium i Urząd Miejski w Wągrowcu zapraszają do wzięcia udziału w konferencji na temat:
"ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE I INWESTYCJE NA POZIOMIE LOKALNYM: STAN OBECNY I PERSPEKTYWY ROZWOJU"
Konferencja jest zorganizowana w ramach prac przygotowawczych Strategii Rozwoju Miasta Wągrowca do 2030 rokuUdział dr. Piotra Odrakiewicza w międzynarodowym konsorcjum naukowym w USA zorganizowanym przez HR Academy of Management Division
poniedziałek, 22 lutego 2021, Rafał Wojtaszak

W miniony weekend (20.02.2021) dr Piotr Odrakiewicz uczestniczył w międzynarodowym konsorcjum naukowym w USA zorganizowanym przez HR Academy of Management Division o tematyce naukowo-dydaktycznej z nauk o zarządzaniu i wyzwaniach w nauczaniu zdalnym m.in. HR, OB (Zachowania organizacyjne), Innovation, Project management, Time and Conflict management podczas pandemii Covid-19.