Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nowa książka naszego profesora, dr. hab. Armina Mikosa von Rohrscheidt
środa, 12 maja 2021, Zuzanna Walczak

Jest nam niezmiernie miło poinformować społeczność akademicką, iż nasz profesor, dr hab. Armina Mikosa v. Rohrscheidt wydał książkę. "Interpretacja dziedzictwa w turystyce kulturowej. Konteksty, podmioty, zarządzanie" to monografia, pierwsza na ten temat w j.polskim i zapewne w całym globalnym obiegu naukowym.

Odeszła nasza studentka
poniedziałek, 10 maja 2021, Rafał Wojtaszak

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej studentki śp. Anny Andrzejczak. Pogrążonej w smutku rodzinie, bliskim oraz przyjaciołom składamy wyrazy szczerego i głębokiego współczucia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 12 maja 2021 roku, o godzinie 10:00 na cmentarzu przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie.

Lista otwartych specjalności na Studiach Podyplomowych
czwartek, 6 maja 2021, Zuzanna Walczak

Podnieś swoje kwalifikacje i rozpocznij studia podyplomowe z GSW Milenium.

Zobacz otwarte specjalności i dołącz do grupy. Zajęcia w zależności od specjalności odbywają sie w formie nauczania hybrydowego lub zdalnie.

Dołącz do nas na drugich zajęciach 19-20 czerwca 2021 roku.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań - informacja dla studentów
środa, 5 maja 2021, Zuzanna Walczak

Drodzy Studenci!

Polska statystyka publiczna przeprowadza raz na 10 lat najważniejsze badanie statystyczne - Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Jest to wypełnienie nie tylko zobowiązań krajowych, ale także zaleceń Organizacji Narodów Zjednoczonych i Komisji Europejskiej.

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich poszukuje wolontariuszy!
piątek, 30 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich działające na rzecz osób starszych samotnych poszukuje wolontariuszy towarzyszących w Gnieźnie! 

Wolontariusze towarzyszący to przyjaciele osób starszych. Odwiedzają osoby mieszkające samotnie, rozmawiają, chodzą na spacery, rozwijają zainteresowania podopiecznego.

Szkolenie online "Sztuka komunikacji asertywnej czyli savoir – vivre komunikacyjny w praktyce"
środa, 28 kwietnia 2021, Rafał Wojtaszak

Już teraz możesz wziąć udział w pierwszym wydarzeniu w ramach projektu „ Uczelnia dla wszystkich - Program likwidacji barier dostępności kształcenia”.
Starują zapisy na szkolenie online "Sztuka komunikacji asertywnej czyli savoir – vivre komunikacyjny w praktyce", które odbędzie się 28 maja 2021 roku. Szkolenie poprowadzi mgr Anna Sołtys-Stawowa, Pełnomocnik Rektora ds. osób niepełnosprawnych, pedagog, doradca zawodowy.


Szkolenie "Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg ISO 9001"
środa, 28 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy studentów GSW Milenium do udziału w szkoleniu "Auditor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg ISO 9001".

Szkolenie jest dwudniowe (1 dzień  22 maja, 2 dzień 19 czerwca). Sprawdzianem wiedzy jest egzamin końcowy. Uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat PCC-CERT.

Nagrodzenie laureatów konkursu "Odbite w lustrze"
wtorek, 27 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

27 kwietnia spotkaliśmy się w bibliotece GSW Milenium z laureatami konkursu fotograficznego "Odbite w lustrze". Pomimo wyjątkowych okoliczności bardzo nam miło, że mogliśmy spotkać się młodymi fotografami, nagrodzić ich prace i razem podziwiać galerię konkursowych fotografii.

Akcja charytatywna - Milenium Management Gniezno
piątek, 23 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 25 marca 2021 roku studentki kierunku zarządzanie i przedstawicielki Koła Naukowego Milenium Management Gniezno przekazały potrzebującej rodzinie z czwórką dzieci pochodzącej z miejscowości Zębowo zebrane dary w ramach przeprowadzonej od początku marca 2021 roku akcji charytatywnej. Zbierano odzież oraz słodycze na zbliżające się Święta Wielkanocne. Wiele osób dobrej woli hojnie przyczyniło się do tego dzieła, za co serdecznie dziękujemy.

Imieniny Gniezna - życzenia Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium
piątek, 23 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

23 kwietnia obchodzimy Imieniny Gniezna. Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium dołącza się do akcji organizowanej przez Urząd Miejskiego! Dr Krzysztof Gawrecki, rektor naszej uczelni, składa wszystkim Gnieźniankom i Gnieźnianom życzenia z okazji Imienin Miasta.