Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nowe logotypy organizacji studenckich GSW Milenium
wtorek, 16 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy całą społeczność akademicką, iż z dniem 17 listopada 2021 roku organizacje studenckie działające w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium zmieniają swoje logotypy. Podążając za tegoroczną zmianą identyfikacji wizualnej uczelni Samorząd Studencki oraz wszystkie Koła Naukowe będą od teraz posługiwały się zupełnie nowymi, odświeżonymi logotypami, które prezentujemy poniżej.

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Daria Ciążyńska w Jury Studenckim 14.OFFeliady
poniedziałek, 15 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego GSW Milenium Daria Ciążyńska zasiadła w Jury Studenckim podczas 14 edycji Festiwalu Filmowego OFFeliada. W tym roku Jury Studenckie przyznało Nagrodę „Hamleta” dla filmu: „Może będzie dobrze” w reżyserii Mirosława Kłopotowskiego. Wyróżnienie otrzymał natomiast film "Ostatnie dni lata”, reż. Klaudia Kęska.

GSW Milenium przekazało nowe materiały promocyjne dla Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
poniedziałek, 8 listopada 2021, Zuzanna Walczak

5 listopada 2021 roku Dziekan Filii GSW Milenium w Wągrowcu, dr Mykola Orlykovskyi przekazał nowe materiały promocyjne dla Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Realizacja projektu nowego roll up-u dla WUTW to jedno z działań, którymi uczelnia wspiera wągrowiecki uniwersytet.

44. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej
poniedziałek, 8 listopada 2021, Zuzanna Walczak

W związku z obchodzonym w całej Wielkopolsce 44. Międzynarodowym Listopadem Poetyckim organizowanym przez Poznański Odział Związku Literatów Polskich w dniach 5 i 6 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Wągrowcu odbyło się spotkanie poetów z Ziemii Wągrowieckiej. Filię GSW Milenium w Wągrowcu reprezentował podczas wydarzenia dr Mykola Orlykovskyi.

KONKURS na najbardziej kreatywne zdjęcie z wykładowcą!
poniedziałek, 8 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Samorząd Studencki GSW Milenium organizuje konkurs na najbardziej kreatywne zdjęcie z wykładowcą! Jak wziąć udział? Każda grupa (z Gniezna oraz z Wągrowca) powinna zrobić min. 1 zdjęcie z wykładowcą - pamiętajcie, liczy się pomysłowość! Mile widziane przebrania, rekwizyty i ciekawa sceneria! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas Wigilii Studenckiej!

Zdjęcia należy wysłać do 30 listopada na adres daria.ciazynska@o2.pl. Wszystkie pytania odnośnie konkursu można zadawać na messengerze Samorządu Studenckiego GSW Milenium.

Książka tania, moc pomagania!
czwartek, 4 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Studenci! Już podczas najbliższego zjazdu rusza biblioteczna akcja charytatywna KSIĄŻKA TANIA MOC POMAGANIA. Za symboliczną złotówkę będziecie mogli kupić opracowania naukowe wydane przez GSW Milenium. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie, nie jedną, ale kilka wartościowych publikacji, które będzie można wykorzystać podczas studiów.

Zapraszamy na wycieczkę do Drezna!
środa, 3 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy społeczność akademicką na bożonarodzeniową wycieczkę do Drezna!
TERMIN WYJAZDU: 11 grudnia 2021 (sobota)

TRANSPORT: autokar 
WYŻYWIENIE: we własnym zakresie uczestników
INNE UWAGI: opieka pilota i przewodnika, należy mieć paszport lub dowód osobisty
CENA: 140 zł / osoba (cena zawiera transport, ubezpieczenie, opiekę pilota)

Dr hab. Armin Mikos von Rohrscheidt, profesor GSW Milenium prelegentem "Akademii Liderów"
piątek, 29 października 2021, Zuzanna Walczak

Dr hab. Armin Mikos von Rohrscheidt, profesor GSW Milenium w ramach serii wykładów „Akademia Liderów” przeprowadził wykład warsztatowy „Zarządzanie marką turystyczną regionu jako wspólną ofertą w modelu sieciowym (obszary, praktyki i przykłady)” wraz z dyskusją w studio przekazywaną w streamingu online dla wszystkich uczestników spotkania.

Stypendia socjalne, stypendia dla osób z niepełnosprawnością oraz stypendia rektora - PRZEDŁUŻONY TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW!
piątek, 29 października 2021, Rafał Wojtaszak

Przedłużony termin na składanie wniosków o stypendium!


nformujemy, że do dnia 9 listopada 2021r. w KWESTURZE są wydawane i przyjmowane  wnioski  na stypendia socjalne, stypendia dla osób z niepełnosprawnością oraz stypendia rektora. Wnioski także można pobrać online logując się na "Twoje Milenium" w zakładce "Wnioski".

Dochód  na  jednego  członka  rodziny  (przy wniosku na stypendium socjalne) nie  może  przekroczyć  kwoty – 1051,70 zł.

Zapisz się na studia podyplomowe! Pierwszy zjazd 6 listopada
czwartek, 28 października 2021, Rafał Wojtaszak

Rekrutacja na studia podyplomowe nadal trwa! Dołącz do grupy i ucz się całkowicie ONLINE – pierwszy zjazd już 6 listopada 2021 roku. Znamy listę uruchomionych specjalności.