Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Zarządzenie Rektora ws. organizacji funkcjonowania uczelni w czasie pandemii
piątek, 23 października 2020, Zuzanna Walczak

Zarządzenie Rektora ws. organizacji funkcjonowania uczelni w czasie pandemii. Cały dokument znajduje się w pliku pdf do pobrania tutaj.

Prosimy o zapoznanie się z nim.

Trening umiejętności społecznych [SZKOLENIE]
piątek, 23 października 2020, Zuzanna Walczak

Szkolenie "Trening umiejętności społecznych" skierowane jest do: do nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli- terapeutów szkół podstawowych i licealnych, terapeutów zajęciowych, psychologów, pedagogów, socjoterapeutów, asystentów osób z niepełnosprawnościami, studentów kierunków pedagogicznych i psychologicznych. Szkolenie odbywa się w formie online.

 

 

Uruchomione specjalności na Studiach Podyplomowych w Gnieźnie, Kaliszu i Pile.
czwartek, 22 października 2020, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy do zapoznania się z listą otwartych specjalności na Studiach Podyplomowych w Gnieźnie, Kaliszu i Pile.

Pierwszy zjazd odbędzie się 24/25 października 2020 r. Wszystkie spotkania podczas trwania pierwszego semestru odbywać się będą online. W następnych semestrach tryb nauczania będzie w formie hybrydowej (czytaj więcej o tej formie nauki tutaj).

Nowe porozumienia
poniedziałek, 19 października 2020, Zuzanna Walczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium może się pochwalić nowymi porozumieniami. Od teraz Nasza Uczelnia współpracuje z Akademią Piłkarską Niechanowo oraz Miejskim Klubem Sportowym Piłki Ręcznej w Gnieźnie.

Akcja "Chwile ciepła" Koła Naukowego Milenium Management
poniedziałek, 19 października 2020, Zuzanna Walczak

Koło Naukowe Milenium Management zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Chwile ciepła". Celem jest ofiarowanie wsparcia osobom samotnym i potrzebującym w swojej okolicy. Nie jest to pierwsza edycja akcji, lecz w tych wyjątkowych, pandemicznych czasach, nabrała ona szczególnego wymiaru. Wiele osób zostaje samotnie w czterech ścianach, a chwila rozmowy przez telefon może się okazać niezwykłym prezentem.

Zbiórka charytatywna Koła Naukowego Milenium Management
poniedziałek, 19 października 2020, Zuzanna Walczak

Koło Naukowe Milenium Management zachęca do wzięcia udziału w zbiórce charytatywnej! Zbieramy książki edukacyjne, gry, artykuły plastyczne i słodycze dla dzieci z WTZ w Słupcy i WTZ w Michalinowie Oleśnickim oraz innych potrzebujących, których mogą wskazać studenci. Finał akcji odbędzie się w Gnieźnie i Wągrowcu dnia 19 grudnia 2020 roku.

Pierwsza broszura Koła Naukowego Twórczego Arteterapeuty już jest!
czwartek, 15 października 2020, Zuzanna Walczak

Zgodnie z planem pracy Koła Naukowego Twórczego Arteterapeuty wydany został pierwszy numer broszury zawierający opracowanie tematu "Arteterapia w pedagogice", a kolejne będą ukazywały się cyklicznie raz na dwa miesiące. Serdecznie zapraszamy do lektury oraz na stronę Koła gdzie zobaczyć można jak wiele ciekawych rzeczy dzieje się w ramach naszej działalności.

Projekt edukacyjny „W krainie Królewny Śnieżki” - Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty
środa, 14 października 2020, Zuzanna Walczak

Nasze nowe Koło Naukowe ma za sobą jeden z pierwszych projektów edukacyjnych!
Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty wystartowało w październiku i niedawno spotkało się w ramach projektu "W krainie Królewny Śnieżki". Studenci otrzymali zadania i zdobywali pierwsze szlify w arteterapii pod kierunkiem dr Katarzyny Miłek, opiekunki Koła.

Biuro Karier GSW Milenium zaprasza
poniedziałek, 12 października 2020, Zuzanna Walczak

Nasze Biuro Karier zaprasza! Zachęcamy do spotkań z naszym doradcą zawodowym, mgr Anną Sołtys-Stawową.

Prof. dr hab. Krzysztof Tomasz Konecki wybrany Przewodniczącym Polskiego Towarzystwa Socjologicznego
piątek, 9 października 2020, Rafał Wojtaszak

Miło nam poinformować, że nasz wykładowca prof. dr hab. Krzysztof Tomasz Konecki został wybrany na następną kadencję (do roku 2023) na Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.