Słowo od założyciela

Słowo od założyciela

Drodzy Maturzyści!

Zapraszam Was do nauki w naszej uczelni. Chcemy nauczyć Was tego, jak żyć i pracować w XXI wieku, a więc w świecie wymagającym aktywności, samodzielności oraz ostrej konkurencji na rynku pracy. Jak sobie z tym radzić? Jak - nie zaniedbując wartości rodzinnych - osiągnąć sukces zawodowy? Studiując w naszej uczelni masz szansę poznać odpowiedzi na te pytania. Mamy ambicję tworzyć w Gnieźnie i Wągrowcu uczelnię w pełni nowoczesną, w której student jest najważniejszy. Proponujemy ofertę dydaktyczną na wysokim poziomie - ciekawe zajęcia, życzliwych, otwartych na studentów wykładowców, kompetentną i kulturalną obsługę administracyjną. Taki jest nasz cel na najbliższe lata, do tego będziemy dążyć. Ale też wymagamy od naszych studentów aktywnej i twórczej postawy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności - tylko tak kształtuje się osobowość człowieka XXI wieku.

Zapraszam do Wągrowca, życzę powodzenia w nauce!
A w późniejszych latach miłych wspomnień ze studenckich czasów...

Założyciel i II Rektor
prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki