Specjalności nauczycielskie

GSW Milenium przygotowało różnorodną ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli

Konieczność ustawicznego kształcenia dotyczy obecnie wszystkich. Ukończenie studiów licencjackich czy magisterskich to nie koniec edukacji, ale zaledwie zakończenie pewnego jej etapu. W roku akademickim 2012/2013 po raz kolejny przedstawiamy propozycję studiów podyplomowych dla nauczycieli, dzięki którym można zdobyć nowe kwalifikacje czy też doskonalić te wcześniej uzyskane.
Od początku działalności placówki studia podyplomowe ukończyło u nas ponad dziewięć tysięcy osób z całego kraju. Fakt ten wskazuje nie tylko na duże doświadczenie uczelni w organizowaniu tego rodzaju studiów, ale przede wszystkim na zadowolenie słuchaczy, którym zawsze gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz ich organizacji.
Serdecznie zapraszamy Państwa do podjęcia u nas nauki, jesteśmy przekonani, że bogata propozycja studiów okaże się atrakcyjna dla każdego nauczyciela zainteresowanego poszerzeniem swoich kwalifikacji.

Kierownik Międzywydziałowego Ośrodka Studiów Podyplomowych
dr Iwona Gawrecka

absolutorium_st.podyplomowe_1.02.09_036_400zdjcia_18.11.08_091_400zdjecie_abso_400

Specjalności nauczycielskie

diagnoza i terapia pedagogiczna przedsiębiorczość
  edukacja dla bezpieczeństwa przygotowanie pedagogiczne
  zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna resocjalizacja i socjoterapia
  logopedia wiedza o społeczeństwie
  edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością
intelektualną - oligofrenopedagogika
pedagogika lecznicza
  wczesne wspomaganie rozwoju dziecka bibliotekoznawstwo z informacją naukową
  doradztwo zawodowe pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pomocą psychologiczną
  *matematyka w szkole
  profilaktyka i terapia uzależnień

Część studiów prowadzona jest we współpracy z innymi uczelniami:

* specjalność realizowana przy współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Przyrodniczą w Sandomierzu;

Wszystkie zajęcia i egzaminy odbywają się w Chojnicach.