XII Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne organizowane przez GSW Milenium

XII Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne organizowane przez GSW Milenium

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium oraz Starostwo Powiatowe w Gnieźnie serdecznie zapraszają w dniach 12-13 marca 2013 roku na XII Gnieźnieńskie Targi Edukacyjne. Impreza odbędzie się w Auli I Liceum Ogólnokształcącego (Gniezno, ul. Kostrzewskiego 3).

Pierwszy dzień (12 marca 2013 r., godz. 9.15-13.00) zaadresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i swoją ofertę przedstawi wówczas 24 wystawców, w tym m.in. szkoły ponadgimnazjalne, szkoły językowe, poradnia psychologiczno-pedagogiczna, ośrodek szkolno-wychowawczy, Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie oraz gnieźnieńskie Starostwo Powiatowe.

W środę (13 marca 2013 r., godz. 9.00-13.00) swoją dalszą drogę kształcenia będą wybierać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Drugiego dnia swoją ofertę zaprezentuje łącznie 21 wystawców, w tym m.in. uczelnie z Gniezna, Poznania, Konina, Bydgoszczy czy Warszawy, szkoły policealne, szkoła językowa, urząd pracy, a także gnieźnieńskie Starostwo Powiatowe.

Patronat honorowy nad XII GTE objęli: JM Rektor GSW Milenium, prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki oraz Starosta Powiatu Gnieźnieńskiego, Dariusz Pilak.

Partnerami organizacyjnymi są: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości. Natomiast patronat medialny objęły: Przemiany na Szlaku Piastowskim, Radio Gniezno, ImprezoweGniezno.pl, InformacjeLokalne.pl.