Zapraszamy na konferencję Wydziału Pedagogiki (20-23 maja - Lądek Zdrój)

Zapraszamy na konferencję Wydziału Pedagogiki (20-23 maja - Lądek Zdrój)

20-23 maja 2013 Lądek Zdrój

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Uniwersytet Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie, Uniwersytet Macieja Beli w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja), Uniwersytet w Białymstoku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile, Uniwersytet Śląski w Opawie wraz z Wydziałem zamiejscowym w Karwinie (Czechy) oraz wydawnictwo Adam Marszałek zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej z cyklu Komunikowanie społeczne w edukacji – XIV spotkanie. Komunikacja – wychowanie – pomoc – interwencja. Komunikacja w doradztwie, poradnictwie oraz w interwencji.

Tematyka konferencji związana jest z powszechnym zjawiskiem w życiu coraz większej rzeszy ludzi – zjawiskiem  „kryzysu” mającego różnorodne źródła. Wychodząc z założenia, że ciągłe doskonalenie umiejętności komunikacyjnych w sferze szeroko pojmowanych działań doradczych i poradniczych, także terapeutycznych zasługuje na szeroką debatę, organizatorzy  zapraszają  serdecznie wszystkich, którym leży na sercu skuteczność i efektywność podejmowanych działań do zaprezentowania swoich przemyśleń oraz rozwiązań.

Patronat honorowy nad konferencją objął Komitet Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk.

pliki do pobrania: komunikat, formularz zgłoszeniowy