IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu "Konteksty efektywności..." - mgr P. Wiliński

mgr Piotr Wiliński

Pedagog. Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Poznaniu. Nauczyciel akademicki.

Współpracuje z Uniwersytetem A. Mickiewicza w Poznaniu, z Uniwersytetem SWPS oraz z Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium  w zakresie kształcenia nauczycieli, psychologów i pedagogów realizując zajęcia na studiach dziennych, studiach wieczorowych oraz studiach podyplomowych.

W Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium od lat prowadzi wykłady w zakresie diagnozy psychologiczno-pedagogicznej oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z pogranicza psychologii i pedagogiki.