IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu "Konteksty efektywności..." - dr R. Skrobacki

dr Radosław Skrobacki

Socjolog, ukończone studia 3-iego stopnia na Wydziałowym Studium Dotoranckim Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł rozprawy "Ryzyko i zaufanie jako czynniki rozwoju firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw prywatnych".

Uczestnik  kilkunastu międzynarodowych i krajowych konferencji. Autor kilkunastu publikacji, uczestnik projektów badawczych z zakresu socjologii życia codziennego.

od 10 lat wykładowca, obecnie w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej MIlenium, również jako promotor.

od 2001 roku związany z poznańskimi instytucjami badawczymi najpierw jako ankieter, później jako badacz, obecnie kierownik działu badań - odpowiedzialny za opracowanie koncepcji metodologicznej badań, analizę zebranego materiału empirycznego i przygotowanie raportów końcowych.