Koło Naukowe Baby Start - finał zbiórki wielkanocnej

Koło Naukowe Baby Start w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi postanowiło zorganizować zbiórkę jajek Kinder Niespodzianka, aby zapewnić dzieciom z Domu Dziecka w Wągrowcu słodkie upominki. Zbiórka trwała od 20 marca do 14 kwietnia 2019 roku na Wydziale Zamiejscowym Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu. Przyniesione jajka można było pozostawić w dziekanacie u pani Beaty Borowiec. Dzięki wspaniałemu zaangażowaniu studentów Uczelni, udało się zebrać 222 czekoladowe jajka! Przy okazji zorganizowanej zbiórki niektórzy studenci postanowili okazać swoje wsparcie również w inny sposób, przynosząc m.in. zeszyty, gry i puzzle. Wszystkie zebrane przedmioty oraz słodycze zostały przekazane dyrektorowi placówki przez członkinie Koła Naukowego „Baby Start” oraz panią Beatę Borowiec w dniu 17 kwietnia 2019 roku.