Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Treść wyróżniona
26
lut

Konferencja "Zarządzanie strategiczne i inwestycyjne na poziomie lokalnym:...

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium i Urząd Miejski w Wągrowcu zapraszają do wzięcia udziału w konferencji na temat: "ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE I INWESTYCJE NA POZIOMIE LOKALNYM: STAN OBECNY I PERSPEKTYWY ROZWOJU"Konferencja jest zorganizowana w ramach prac przygotowawczych Strategii Rozwoju Miasta Wągrowca do 2030 roku

Treść wyróżniona
25
lut

Rozpoczęcie zapisów na Studia Podyplomowe - 1. zajęcia w maju 2021 r.

Podnieś swoje kwalifikacje i rozpocznij studia podyplomowe w Gnieźnie, Kaliszu, Pile lub  Wągrowcu. Zapoznaj się z naszą ofertą,  w której znajdziesz specjalności do: nauczania kolejnego przedmiotu w szkole (specjalności nauczycielskie), prowadzenia zajęć terapeutycznych (specjalności terapeutyczne) i  te podnoszące Twoje kwalifikacje w sferze biznesu (specjalności menedżerskie). Pierwszy i drugi semestr kształcenia odbywać się będzie online, trzeci semestr to zajęcia ćwiczeniowe z wykładowcą odbywające się stacjonarnie. 1. zajęcia już w maju!

Treść wyróżniona
04
lut

Cykl kursów online adresowanych do pedagogów

W lutym i w marcu zapraszamy do udziału w kursach organizowanych przez nasz Ośrodek Szkolenia Podyplomowego. Wszystkie spotkania odbędą się za pomocą platformy Clickmeeting, na których zostaną poruszone zagadnienia związane z: arteterapią, zaburzeniami mowy u dzieci, prowadzeniem zajęć w języku angielskim w grupach przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej oraz  wpływu nowych technologii na rozwój dziecka.

Ruszają zapisy studentów do programu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"
środa, 3 marca 2021, Zuzanna Walczak

Ruszają zapisy studentów* do programu wsparcia w ramach projektu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"

Udział dr. Piotra Odrakiewicza w międzynarodowym konsorcjum naukowym w USA zorganizowanym przez HR Academy of Management Division
poniedziałek, 22 lutego 2021, Rafał Wojtaszak

W miniony weekend (20.02.2021) dr Piotr Odrakiewicz uczestniczył w międzynarodowym konsorcjum naukowym w USA zorganizowanym przez HR Academy of Management Division o tematyce naukowo-dydaktycznej z nauk o zarządzaniu i wyzwaniach w nauczaniu zdalnym m.in. HR, OB (Zachowania organizacyjne), Innovation, Project management, Time and Conflict management podczas pandemii Covid-19.

Biblioteka GSW Milenium zaprasza do udziału w Międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Odbite w lustrze"
poniedziałek, 15 lutego 2021, Rafał Wojtaszak

Biblioteka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zaprasza uczniów szkół średnich z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Odbite w lustrze".
Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii, której głównym motywem będzie odbicie - niekoniecznie w tradycyjnym lustrze, ale chociażby w tafli wody, szybie...

Projekt „ Uczelnia dla wszystkich - Program likwidacji barier dostępności kształcenia”
wtorek, 9 lutego 2021, Rafał Wojtaszak

Z radością informujemy, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium rozpoczyna swój udział w projekcie pt. „ Uczelnia dla wszystkich - Program likwidacji barier dostępności kształcenia”.

Menedżer Turystyki Lokalnej – nowa specjalność w ofercie studiów podyplomowych
piątek, 5 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy do zapisów na nowo utworzonej specjalności – Menedżer Turystyki Lokalnej.

Z jednej strony jest to nowa specjalność (zapisy już trwają) w ofercie dydaktycznej uczelni dostosowana w pełni do obecnych wymagań rynku (zajęcia w formie hybrydowej, 130 godzin wykładów i warsztatów praktycznych realizowanych w 2 semestry). Natomiast z drugiej strony to kontynuacja działalności uczelni w zakresie kształcenia specjalistów z turystyki, kulturoznawstwa i rekreacji, które były prowadzone do niedawna w Gnieźnie na studiach I-go i II-go stopnia.

Współpraca GSW Milenium z otoczeniem społeczno-gospodarczym regionu
czwartek, 4 lutego 2021, Zuzanna Walczak

W ostatnie dni zawarliśmy porozumienia o współprace z Urzędem Miejskim w Wągrowcu podpisane przez Burmistrza Wągrowca Jarosława Berendta oraz z firmą Consultant24, reprezentowaną przez właścicielkę i naszą absolwentkę Panią Ewelinę Zanto.

IV edycja programu "Legia Akademicka" 2020/2021
środa, 3 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Rozpoczyna się IV edycja program „Legia Akademicka”, na której uruchomiony zostanie pilotażowo po raz pierwszy oficerski moduł kształcenia. Chętne 50 osób będą kształcić się w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Kampania #SzczepimySię - materiały informacyjne i promocyjne
wtorek, 2 lutego 2021, Zuzanna Walczak

W początku pandemii, prawie rok temu, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium informowała swoich studentów, oraz wykładowców i pracowników uczelni o zasadach bezpieczeństwa w tym trudnym czasie - nakaz zakrywania ust i nosa, częste mycie rąk, dystans społeczny, dezynfekcja... Wszystkie te zasady są wciąż aktualne.

Teraz pandemia wchodzi w nową fazę - fazę szczepień. Z tego powodu udostępniamy wszystkim zainteresowanym materiały informacyjne i promocyjne na temat szczepień. Niewątpliwie pozwolą one na zaczerpnięcie szerszejj wiedzy w tym temacie, a co za tym idzie - wyrobienie sobie własnego zdania.

Camp Leaders - cykl warsztatów online dla studentów!
piątek, 29 stycznia 2021, Zuzanna Walczak

Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty wraz z Camp Leaders organizuje w lutym cykl warsztatów online dla studentów GSW Milenium.

Camp Leaders zajmuje się organizowaniem wyjazdów wakacyjnych w USA skierowanych do studentów. Udział w programach daje szansę zdobycia doświadczenia w pracy za granicą, nauki angielskiego w naturalnym środowisku oraz poznania ludzi z całego świata. Programy wyjazdowe są niedrogie i dostępne dla każdego kto studiuje w Polsce.

Konkurs "Magiczne Święta" - Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty
środa, 20 stycznia 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 14.01.2021 r. rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny "Magiczne Święta" zorganizowany przez Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty. Mimo trudności związanych z obecnie panującą sytuacją inicjatywa spotkała sie z bardzo dużym zainteresowaniem. Napłynęło mnóstwo prac nie tylko z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego, ale także z różnych stron Polski, a mianowicie z Konina, Zduńskiej Woli czy Mydłowa w województwie świętokrzyskim.