Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Biblioteka GSW Milenium zaprasza do udziału w Międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Odbite w lustrze"
poniedziałek, 15 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Biblioteka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zaprasza uczniów szkół średnich z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Odbite w lustrze".
Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii, której głównym motywem będzie odbicie - niekoniecznie w tradycyjnym lustrze, ale chociażby w tafli wody, szybie...

Projekt „ Uczelnia dla wszystkich - Program likwidacji barier dostępności kształcenia”
wtorek, 9 lutego 2021, Rafał Wojtaszak

Z radością informujemy, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium rozpoczyna swój udział w projekcie pt. „ Uczelnia dla wszystkich - Program likwidacji barier dostępności kształcenia”.

Menedżer Turystyki Lokalnej – nowa specjalność w ofercie studiów podyplomowych
piątek, 5 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Zapraszamy do zapisów na nowo utworzonej specjalności – Menedżer Turystyki Lokalnej.

Z jednej strony jest to nowa specjalność (zapisy już trwają) w ofercie dydaktycznej uczelni dostosowana w pełni do obecnych wymagań rynku (zajęcia w formie hybrydowej, 130 godzin wykładów i warsztatów praktycznych realizowanych w 2 semestry). Natomiast z drugiej strony to kontynuacja działalności uczelni w zakresie kształcenia specjalistów z turystyki, kulturoznawstwa i rekreacji, które były prowadzone do niedawna w Gnieźnie na studiach I-go i II-go stopnia.

Cykl kursów online adresowanych do pedagogów
czwartek, 4 lutego 2021, Zuzanna Walczak

W lutym i w marcu zapraszamy do udziału w kursach organizowanych przez nasz Ośrodek Szkolenia Podyplomowego. Wszystkie spotkania odbędą się za pomocą platformy Clickmeeting, na których zostaną poruszone zagadnienia związane z: arteterapią, zaburzeniami mowy u dzieci, prowadzeniem zajęć w języku angielskim w grupach przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej oraz  wpływu nowych technologii na rozwój dziecka.

Współpraca GSW Milenium z otoczeniem społeczno-gospodarczym regionu
czwartek, 4 lutego 2021, Zuzanna Walczak

W ostatnie dni zawarliśmy porozumienia o współprace z Urzędem Miejskim w Wągrowcu podpisane przez Burmistrza Wągrowca Jarosława Berendta oraz z firmą Consultant24, reprezentowaną przez właścicielkę i naszą absolwentkę Panią Ewelinę Zanto.

IV edycja programu "Legia Akademicka" 2020/2021
środa, 3 lutego 2021, Zuzanna Walczak

Rozpoczyna się IV edycja program „Legia Akademicka”, na której uruchomiony zostanie pilotażowo po raz pierwszy oficerski moduł kształcenia. Chętne 50 osób będą kształcić się w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Kampania #SzczepimySię - materiały informacyjne i promocyjne
wtorek, 2 lutego 2021, Zuzanna Walczak

W początku pandemii, prawie rok temu, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium informowała swoich studentów, oraz wykładowców i pracowników uczelni o zasadach bezpieczeństwa w tym trudnym czasie - nakaz zakrywania ust i nosa, częste mycie rąk, dystans społeczny, dezynfekcja... Wszystkie te zasady są wciąż aktualne.

Teraz pandemia wchodzi w nową fazę - fazę szczepień. Z tego powodu udostępniamy wszystkim zainteresowanym materiały informacyjne i promocyjne na temat szczepień. Niewątpliwie pozwolą one na zaczerpnięcie szerszejj wiedzy w tym temacie, a co za tym idzie - wyrobienie sobie własnego zdania.

Camp Leaders - cykl warsztatów online dla studentów!
piątek, 29 stycznia 2021, Zuzanna Walczak

Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty wraz z Camp Leaders organizuje w lutym cykl warsztatów online dla studentów GSW Milenium.

Camp Leaders zajmuje się organizowaniem wyjazdów wakacyjnych w USA skierowanych do studentów. Udział w programach daje szansę zdobycia doświadczenia w pracy za granicą, nauki angielskiego w naturalnym środowisku oraz poznania ludzi z całego świata. Programy wyjazdowe są niedrogie i dostępne dla każdego kto studiuje w Polsce.

Konkurs "Magiczne Święta" - Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty
środa, 20 stycznia 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 14.01.2021 r. rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny "Magiczne Święta" zorganizowany przez Koło Naukowe Twórczego Arteterapeuty. Mimo trudności związanych z obecnie panującą sytuacją inicjatywa spotkała sie z bardzo dużym zainteresowaniem. Napłynęło mnóstwo prac nie tylko z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego, ale także z różnych stron Polski, a mianowicie z Konina, Zduńskiej Woli czy Mydłowa w województwie świętokrzyskim.

II Światowy Dzień Logiki
piątek, 15 stycznia 2021, Zuzanna Walczak

Wczoraj, 14 stycznia 2021 roku świętowaliśmy II Światowy Dzień Logiki.
Z tej okazji na platformie Teams zostały zorganizowane warsztaty z logiki. Obok tradycyjnej części warsztatowej dr Tomasz Albiński, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, zaprezentował warsztat pracy logika na przykładzie dokumentacji, notatek z i do wykładów, szkiców prac badawczych oraz korespondencji poznańskiego logika prof. A. Wiegnera - "Warsztat pracy logika, na przykładzie A. Wiegnera".