Aktualności

Gość


Dr hab. Armin Mikos von Rohrscheidt, profesor GSW Milenium prelegentem "Akademii Liderów"
piątek, 29 października 2021, Zuzanna Walczak

Dr hab. Armin Mikos von Rohrscheidt, profesor GSW Milenium w ramach serii wykładów „Akademia Liderów” przeprowadził wykład warsztatowy „Zarządzanie marką turystyczną regionu jako wspólną ofertą w modelu sieciowym (obszary, praktyki i przykłady)” wraz z dyskusją w studio przekazywaną w streamingu online dla wszystkich uczestników spotkania.

Stypendia socjalne, stypendia dla osób z niepełnosprawnością oraz stypendia rektora - PRZEDŁUŻONY TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW!
piątek, 29 października 2021, Rafał Wojtaszak

Przedłużony termin na składanie wniosków o stypendium!


nformujemy, że do dnia 9 listopada 2021r. w KWESTURZE są wydawane i przyjmowane  wnioski  na stypendia socjalne, stypendia dla osób z niepełnosprawnością oraz stypendia rektora. Wnioski także można pobrać online logując się na "Twoje Milenium" w zakładce "Wnioski".

Dochód  na  jednego  członka  rodziny  (przy wniosku na stypendium socjalne) nie  może  przekroczyć  kwoty – 1051,70 zł.

Zapisz się na studia podyplomowe! Pierwszy zjazd 6 listopada
czwartek, 28 października 2021, Rafał Wojtaszak

Rekrutacja na studia podyplomowe nadal trwa! Dołącz do grupy i ucz się całkowicie ONLINE – pierwszy zjazd już 6 listopada 2021 roku. Znamy listę uruchomionych specjalności.

Dr hab. Armin Mikos von Rohrscheidt, profesor GSW Milenium prelegentem Międzynarodowej Konferencji "Interpretacja dla ochrony dziedzictwa. Wartości"
wtorek, 26 października 2021, Zuzanna Walczak

Dr hab. Armin Mikos von Rohrscheidt, profesor Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, był prelegentem podczas Międzynarodowej Konferencji "Interpretacja dla ochrony dziedzictwa. Wartości (2021)" /Interpretation for heritage protection. Values. International Conference (2021).  Konferencja odbyła się stacjonarnie w Poznaniu, w dniach 21 i 22 października 2021 i była transmitowana online dla zarejestrowanych uczestników w Polsce i wielu innych krajach.

Kurs języka angielskiego i niemieckiego - zapisz się bezpłatnie!
wtorek, 26 października 2021, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursach językowych! Do wyboru dwa języki: angielski oraz niemiecki. Kurs realizowany jest na poziomie podstawowym A1. Pierwsze zajęcia już w październiku!

Nowy Kierunek PEDAGOGIKA - GSW Milenium z pozytywną opinią Polskiej Komisji Akredytacyjnej - Aplikuj!
poniedziałek, 25 października 2021, Rafał Wojtaszak

Informujemy, że wniosek o nauczanie na Kierunku Pedagogika złożony przez GSW Milenium został rozpatrzony pozytywnie. Oznacza to, że uczelnia otrzymała zgodę od Polskiej Komisji Akredytacyjnej na prowadzanie powyższych studiów licencjackich (3-letnich) i rozpoczną się one w tym roku akademickim w Gnieźnie (Filia w Wągrowcu nadal oczekuje na pozytywne rozpatrzenie, o czym niebawem poinformujemy).

Opublikowano materiały z konferencji: Zarządzanie strategiczne i inwestycyjne na poziomie lokalnym. Stan obecny i perspektywy rozwoju
czwartek, 21 października 2021, Zuzanna Walczak

Opublikowano materiały z konferencji:  Zarządzanie strategiczne i inwestycyjne na poziomie lokalnym. Stan obecny i perspektywy rozwoju. 20 października br część materiałów została przekazana przez dziekana filii GSW Milenium w Wągrowcu dr. Mykolę Orlykovskyiego na ręce Burmistrza miasta Wągrowca Jarosława Berendta. Podczas najbliższych dni materiały zostaną udostępnione dla czytelników we wszystkich bibliotekach Miasta Wągrowca.

Dr hab. Armin Mikos V. Rohrscheidt, profesor GSW Milenium kluczowym mówcą na Kongresie Turystyki Społecznej
wtorek, 19 października 2021, Zuzanna Walczak

Niezmiernie miło nam poinformować, iż dr hab. Armin Mikos V. Rohrscheidt, profesor GSW Milenium, wziął udział w ogólnopolskim Kongresie Turystyki Społecznej jako kluczowy mówca wydarzenia. Spotkanie odbyło się 13 i 14 października 2021 roku w Jeleniej Górze. Uczestniczyli w nim badacze, liderzy organizacji i samorządowcy z całej Polski.

Dwa rekordy kraju w dobowym rzucaniu lotką do tarczy
poniedziałek, 18 października 2021, Rafał Wojtaszak

W miejscu nauki naszych studentów w Wągrowcu (Zespół Szkół nr 1) w miniony weekend odbyła się udana próba w ustanowieniu nowego rekordu polski w rzucie lotką do tarczy 10 punktowej.

Zmarła prof. dr hab. Wita Szulc
czwartek, 14 października 2021, Rafał Wojtaszak

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 12 października 2021 roku prof. dr hab. Wity Szulc, naszej byłej wykładowczyni akademickiej.
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 19 października 2021 roku o godz. 11.30 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Żbikowa w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. o godzinie 13.50 na cmentarzu Junikowo w Poznaniu.